Webinar – Tryb podstawowy w nowej ustawie Pzp

Kiedy

22/01/2021    
10:00 am - 12:00 pm

Event Type

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Polskiego Stowarzyszenia Zamówień Publicznych na darmowy webinar – Tryb podstawowy w nowej ustawie Pzp.

Webinar odbędzie się 22 stycznia 2021 r. w godzinach 10-12.00.

Zgłoszenia na webinar prosimy przesyłać na adres: biuro@pszp.pl

Webinar jest bezpłatny i nie trzeba być członkiem PSZP by w nim wziąć udział.

Webinar poprowadzi Kamila Mizeracka – Kamila jest liderem praktyki zamówień publicznych w kancelarii Brysiewicz, Bokina, Sakławski i

Ekspert w dziedzinie prawa zamówień publicznych, wykładowca i szkoleniowiec. Pracowała lub zarządzała komórkami zakupowymi u największych zamawiających sektorowych (sektory: energetyczny, kolejowy, wodociągowy, gazowniczy). Posiada bogate doświadczenie w obsłudze prawnej Zamawiających oraz Wykonawców. Doświadczenia Kamili obejmują kilkaset przeprowadzonych postępowań o udzielenie zamówienia po stronie Zamawiających o bardzo wysokich wartościach szacunkowych – w tym w ramach projektów unijnych, a także obsługę Wykonawców w ramach pozyskania zamówień wartych kilkaset milionów złotych (m.in. sektor infrastrukturalny i energetyczny). Kierowała procesami elektronizacji i wdrożeń platform zakupowych, tworzyła polityki zakupowe.

Kamila ukończyła studia na Wydziale Prawa w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Jest absolwentką studiów podyplomowych o tematyce zamówień publicznych oraz zarządzania projektami. Występuje jako prelegent na konferencjach branżowych, publikuje w periodykach o tematyce zamówień publicznych. Współautorka komentarza do nowego Pzp oraz autorka książki „Zamówienia publiczne o wartości poniżej 130 tys. złotych”.