GRUPA ZAMÓWIEŃ NA ROBOTY BUDOWLANE

Członkowie:

  • Robert Siwik
  • Zrinka Perčić
  • Katarzyna Zadykowicz-Sokól – Przewodnicząca
  • Konrad Majewski
  • Marta Borkowska
  • Magdalena Kulińska
  • Małgorzata Stupakowska
  • Artur Dumnicki
  • Jolanta Brym
  • Jacek Liput
  • Łukasz Mackiewicz
  • Piotr Mazuro
  • Renata Rudnicka
  • Dawid Pantak
  • Kamil Furman
  • Paulina Sawicka
  • Adrianna Chmiel
  • Sebastian Pietrzyk
  • Monika Śmigielska
  • Kamila Mizeracka
  • Marcin Żak
  • Monika Pacholska
  • Magdalena Górniewicz
  • Jakub Kot
  • Krzysztof Zbrzeźny
  • Maciej Lenart
  • Agnieszka Starzyńska
  • Katarzyna Kliber
  • Kalikst Nagel
  • Włodzimierz Głowacki
  • Joanna Basińska
  • Michał Hertmanowski
  • Urszula Stróżańska
  • Marcin Szołajski
  • Aleksandra Turkot
  • Jacek Targoński
  • Małgorzata Kosela – Rębowska

GRUPA ZAMÓWIEŃ MEDYCZNYCH

Członkowie:

  • Grzegorz Bebłowski – Przewodniczący
  • Paweł Faczyński
  • Magdalena Kulińska
  • Katarzyna Walczak
  • Dominik Styczyński
  • Łukasz Mackiewicz
  • Dawid Pantak
  • Paulina Motyka
  • Jakub Janowski
  • Łukasz Zieliński
  • Małgorzata Ludwiszewska
  • Andrzej Łukaszewicz
  • Joanna Wojciewska

GRUPA UMÓW

Członkowie:

  • Zrinka Perčić – Przewodniczący
  • Konrad Majewski
  • Marta Borkowska
  • Jarosław Kosturek
  • Roman Cieślak
  • Arleta Siedlik
  • Artur Dumnicki
  • Dominik Styczyński
  • Katarzyna Kosińska-Polańska
  • Piotr Mazuro
  • Małgorzata Dobrzyńska – Dąbska
  • Renata Rudnicka
  • Marcin Bednarski
  • Monika Śmigielska
  • Kamila Mizeracka
  • Marcin Żak
  • Paulina Motyka
  • Monika Pacholska
  • Jakub Wielgus
  • Magdalena Górniewicz
  • Grzegorz Matejczuk
  • Agnieszka Sołtyszewska
  •  Mirela Bieda
  • Radek Wasilewsk
  • Łukasz Sadłowski
  • Jakub Kot
  • Krzysztof Zbrzeźny
  • Maciej Maicki
  • Kalikst Nagel
  • Włodzimierz Głowacki
  • Joanna Basińska
  • Marcin Szołajski
  • Aleksandra Turkot
  • Jacek Targoński
  • Joanna Wojciewska
  • Małgorzata Kosela – Rębowska
  • Marcin Kowalski

GRUPA ZAMÓWIEŃ SEKTOROWYCH

Członkowie:

  • Lidia Piotr-Krajecka – Przewodniczący
  • Zrinka Perčić
  • Jacek Liput
  • Łukasz Laszczyński
  • Kamila Mizeracka
  • Grzegorz Bebłowski
  • Katarzyna Kliber
  • Katarzyna Łakoma
  • Joanna Jańczy
  • Agnieszka Rusecka
  • Aleksandra Turkot
  • Beata Sawicka-Sosnowska
  • Marcin Kowalski

GRUPA ZAMÓWIEŃ INFORMATYCZNYCH (IT)

Członkowie:

  • Kamila Mizeracka – Przewodniczący
  • Jarosław Kosturek
  • Jacek Liput
  • Małgorzata Dobrzyńska – Dąbska
  • Maciej Jastrzębski
  • Piotr Rychłowski
  • Marcin Szołajski
  • Kamil Sutuła
  • Małgorzata Kosela – Rębowska
  • Marcin Kowalski

GRUPA JEDNOSTEK SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO (JST)

Członkowie:

  • Małgorzata Dobrzyńska – Dąbska
  • Grzegorz Bebłowski
  • Dariusz Wawrzkiewicz
  • Monika Pacholska
  • Piotr Rychłowski
  • Bartosz Jan Majewski
  • Kalikst Nagel
  • Włodzimierz Głowacki
  • Joanna Basińska
  • Małgorzata Ludwiszewska
  • Justyna Żywicka
  • Edyta Zawidczak
  • Elżbieta Śmietana

GRUPA ZAMÓWIEŃ TRANSPORTU PUBLICZNEGO

Członkowie:

  • Łukasz Laszczyński – Przewodniczący
  • Grzegorz Bebłowski
  • Monika Śmigielska
  • Bartosz Jan Majewski
  • Aleksandra Turkot

GRUPA ŚRODKÓW OCHRONY PRAWNEJ

Członkowie:

  • Grzegorz Matejczuk
  • Dawid Pantak
  • Adrianna Chmiel
  • Sebastian Pietrzyk
  • Piotr Rychłowski
  • Mirela Bieda
  • Radek Wasilewsk
  • Michał Hertmanowski
  • Marcin Szołajski
  • Małgorzata Kosela – Rębowska

GRUPA PARTNERSTWA PUBLICZNO-PRYWATNEGO (PPP)

Członkowie:

  • Mirela Bieda – Przewodnicząca
  • Kamil Furman
  • Marcin Żak
  • Monika Kacprzyk-Wojdyga
  • Małgorzata Dobrzyńska – Dąbska
  • Jakub Kot
  • Kalikst Nagel
  • Włodzimierz Głowacki
  • Joanna Basińska
  • Jacek Targoński

GRUPA ZAMÓWIEŃ W BRANŻY ENERGETYCZNEJ

Członkowie:

  • Kamil Furman – Przewodniczący
  • Robert Siwik
  • Adrianna Chmiel
  • Sebastian Pietrzyk
  • Maciej Jastrzębski
  • Małgorzata Dobrzyńska – Dąbska
  • Maciej Maicki
  • Joanna Jańczy
  • Marcin Szołajski
  • Agnieszka Rusecka

GRUPA OCHRONY KONKURENCJI W ZAMÓWIENIACH PUBLICZNYCH

Członkowie:

  • Michał Orzechowski
  • Michał Kulesza
  • Magdalena Górniewicz
  • Piotr Rychłowski
  • Radek Wasilewsk
  • Małgorzata Dobrzyńska – Dąbska
  • Agnieszka Starzyńska
  • Maciej Maicki
  • Urszula Stróżańska
  • Marta Derewicz

GRUPA ZRÓWNOWAŻONE ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Członkowie:

  • Zrinka Perčić
  • Urszula Stróżańska