GRUPA LEGISLACYJNA
- Robert Siwik – Przewodniczący
- Katarzyna Zadykowicz-Sokół
- Michał Choma
- Kamila Mizeracka
- Aleksandra Turkot
- Andrzej Łukaszewicz
- Grzegorz Matejczuk
- Konrad Majewski
- Mirela Perczak
- Filip Kolańczyk
- Małgorzata Kosela-Rębowska
- Darek Wawrzkiewicz
- Kamil Furman
- Roman Cieślak
- Marcin Kowalski
- Katarzyna Kliber
- Piotr Mazuro
- Jacek Liput
-
Marta Szymkiewicz
- Małgorzata Kotwica
- Tomasz Łoziński
GRUPA ZAMÓWIEŃ NA ROBOTY BUDOWLANE
Członkowie:
- Robert Siwik
- Zrinka Perčić
- Katarzyna Zadykowicz-Sokól – Przewodnicząca
- Konrad Majewski
- Marta Borkowska
- Magdalena Kulińska
- Małgorzata Stupakowska
- Artur Dumnicki
- Jolanta Brym
- Jacek Liput
- Łukasz Mackiewicz
- Piotr Mazuro
- Renata Rudnicka
- Dawid Pantak
- Kamil Furman
- Paulina Sawicka
- Adrianna Chmiel
- Sebastian Pietrzyk
- Monika Śmigielska
- Kamila Mizeracka
- Marcin Żak
- Monika Pacholska
-
Magdalena Górniewicz
-
Jakub Kot
- Krzysztof Zbrzeźny
- Maciej Lenart
- Agnieszka Starzyńska
- Katarzyna Kliber
- Kalikst Nagel
- Włodzimierz Głowacki
- Joanna Basińska
-
Michał Hertmanowski
-
Urszula Stróżańska
- Marcin Szołajski
- Aleksandra Turkot
- Jacek Targoński
-
Małgorzata Kosela – Rębowska
-
Marta Szymkiewicz
- Karolina Struska – Erdmann
- Mateusz Rzeszowski
GRUPA ZAMÓWIEŃ MEDYCZNYCH
Członkowie:
- Grzegorz Bebłowski – Przewodniczący
- Paweł Faczyński
- Magdalena Kulińska
- Katarzyna Walczak
- Dominik Styczyński
- Łukasz Mackiewicz
- Dawid Pantak
- Paulina Motyka
-
Jakub Janowski
- Łukasz Zieliński
- Małgorzata Ludwiszewska
- Andrzej Łukaszewicz
- Joanna Wojciewska
GRUPA UMÓW
Członkowie:
- Zrinka Perčić – Przewodniczący
- Konrad Majewski
- Marta Borkowska
- Jarosław Kosturek
- Roman Cieślak
- Arleta Siedlik
- Artur Dumnicki
- Dominik Styczyński
- Katarzyna Kosińska-Polańska
- Piotr Mazuro
- Małgorzata Dobrzyńska – Dąbska
- Renata Rudnicka
- Marcin Bednarski
- Monika Śmigielska
- Kamila Mizeracka
- Marcin Żak
- Paulina Motyka
- Monika Pacholska
-
Jakub Wielgus
-
Magdalena Górniewicz
-
Grzegorz Matejczuk
-
Agnieszka Sołtyszewska
-
Mirela Bieda
-
Radek Wasilewsk
-
Łukasz Sadłowski
-
Jakub Kot
- Krzysztof Zbrzeźny
- Maciej Maicki
- Kalikst Nagel
- Włodzimierz Głowacki
- Joanna Basińska
- Marcin Szołajski
- Aleksandra Turkot
- Jacek Targoński
- Joanna Wojciewska
-
Małgorzata Kosela – Rębowska
-
Marcin Kowalski
- Mateusz Rzeszowski
- Małgorzata Kotwica
- Iwona Kazubek
GRUPA ZAMÓWIEŃ SEKTOROWYCH
Członkowie:
-
Lidia Piotr-Krajecka – Przewodniczący
-
Zrinka Perčić
- Jacek Liput
- Łukasz Laszczyński
- Kamila Mizeracka
- Grzegorz Bebłowski
- Katarzyna Kliber
- Katarzyna Łakoma
-
Joanna Jańczy
- Agnieszka Rusecka
- Aleksandra Turkot
- Beata Sawicka-Sosnowska
-
Marcin Kowalski
- Łukasz Jędraszkiewicz
- Adam Daramola
GRUPA ZAMÓWIEŃ INFORMATYCZNYCH (IT)
Członkowie:
- Kamila Mizeracka – Przewodniczący
- Jarosław Kosturek
- Jacek Liput
- Małgorzata Dobrzyńska – Dąbska
- Maciej Jastrzębski
-
Piotr Rychłowski
- Marcin Szołajski
- Kamil Sutuła
-
Małgorzata Kosela – Rębowska
-
Marcin Kowalski
- Małgorzata Kotwica
- Paweł Wiencek
GRUPA JEDNOSTEK SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO (JST)
Członkowie:
- Małgorzata Dobrzyńska – Dąbska
- Grzegorz Bebłowski
- Dariusz Wawrzkiewicz
- Monika Pacholska
-
Piotr Rychłowski
-
Bartosz Jan Majewski
- Kalikst Nagel
- Włodzimierz Głowacki
- Joanna Basińska
- Małgorzata Ludwiszewska
-
Justyna Żywicka
- Edyta Zawidczak
-
Elżbieta Śmietana
-
Tomasz Łoziński
GRUPA ZAMÓWIEŃ TRANSPORTU PUBLICZNEGO
Członkowie:
- Łukasz Laszczyński – Przewodniczący
- Grzegorz Bebłowski
- Monika Śmigielska
-
Bartosz Jan Majewski
- Aleksandra Turkot
GRUPA ŚRODKÓW OCHRONY PRAWNEJ
Członkowie:
- Grzegorz Matejczuk
- Dawid Pantak
- Adrianna Chmiel
- Sebastian Pietrzyk
-
Piotr Rychłowski
-
Mirela Bieda
-
Radek Wasilewsk
-
Michał Hertmanowski
- Marcin Szołajski
-
Małgorzata Kosela – Rębowska
- Małgorzata Kotwica
GRUPA PARTNERSTWA PUBLICZNO-PRYWATNEGO (PPP)
Członkowie:
- Mirela Bieda – Przewodnicząca
- Kamil Furman
- Marcin Żak
- Monika Kacprzyk-Wojdyga
- Małgorzata Dobrzyńska – Dąbska
-
Jakub Kot
- Kalikst Nagel
- Włodzimierz Głowacki
- Joanna Basińska
- Jacek Targoński
- Karolina Struska – Erdmann
GRUPA ZAMÓWIEŃ W BRANŻY ENERGETYCZNEJ
Członkowie:
- Kamil Furman – Przewodniczący
- Robert Siwik
- Adrianna Chmiel
- Sebastian Pietrzyk
- Maciej Jastrzębski
- Małgorzata Dobrzyńska – Dąbska
- Maciej Maicki
-
Joanna Jańczy
- Marcin Szołajski
- Agnieszka Rusecka
GRUPA OCHRONY KONKURENCJI W ZAMÓWIENIACH PUBLICZNYCH
Członkowie:
- Michał Kulesza
-
Magdalena Górniewicz
-
Piotr Rychłowski
-
Radek Wasilewsk
- Małgorzata Dobrzyńska – Dąbska
- Agnieszka Starzyńska
- Maciej Maicki
-
Urszula Stróżańska
- Marta Derewicz
- Mirosław Pachucki – Przewodniczący
GRUPA ZRÓWNOWAŻONE ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
Członkowie:
- Zrinka Perčić
-
Urszula Stróżańska
-
Tomasz Łoziński